O firmie

Graffit Sp. z o.o. powstała w 2014r. przy współpracy z marką Renner, Heidelberg Coatings, Iwata oraz Norton. W 2016r. do grona naszych partnerów dołączyła niemiecka marka narzędzi Festool, a w 2021r. otworzyliśmy nasz pierwszy oddział w Radomiu

Jesteśmy firmą specjalizującą się w segmencie mebli, obróbki oraz uszlachetniania drewna. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości lakiery poliuretanowe, akrylowe, oleje oraz hybrydy. To co nas wyróżnia to automatyczne dozowanie pigmentów. Już od samego początku gwarantujemy powtarzalność kolorystyczną. Oferujemy wsparcie techniczne przy dobieraniu lakierów, impregnatów i bejc. Zapewniamy innowacyjne rozwiązania w produkcji emalii. Game produktów uzupełniamy narzędziami, różnymi akcesoriami lakierniczymi i stolarskimi, cały czas poszerzając nasz asortyment.

Graffit Lakiery

GRAFFIT TO

Lakiery i nie tylko

Niezawodność, stabilność i rozpoznawalność to wszystko czym kieruje się marka Festool. Współpraca z tą firmą pozwoliła nam zaoferować naszym klientom najlepszej jakości narzędzia w branżach takich jak: budownictwo, meblarstwo, ciesielstwo oraz wykończenia.

Graffit cały czas się rozwija, dlatego wprowadzamy nowe technologie i jesteśmy otwarci na każdą współprace. Sklep internetowy to kolejny krok w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Pozwoli nam to na dotarcie do większego grona odbiorców.

Fundamenty naszej firmy to profesjonalizm, doradztwo oraz wsparcie techniczne. Liczymy, że nasza praca, szeroki wybór produktów i ich wysoka jakość pozwoli nam zdobyć Państwa zaufanie.

DLACZEGO MY?

Pracujemy nad każdym aspektem przy planowaniu

9
LAT DOŚWIADCZENIA
5000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
10000
SPRZEDAWANYCH PRODUKTÓW
25
SPECJALISTÓW